KURUMSAL

NASIL BAŞLADIK?

40 yıla yaklaşan perakende sektörü tecrübemizle, 2000 yılında Samsun'da başladı küçükpazar maceramız...
Amacımız; gıda haricinde, bir evin ve aynı zamanda onun tüm bireylerinin ihtiyacı olabilecek hemen her şeyi, tek çatı altında
en uygun fiyatlarla
sunabilmekti. Züccaciye ürünlerinden oyuncağa, kozmetikten hırdavata, elektrikli ev aletlerinden temizlik ürünlerine, iç giyimden elektroniğe, plastik ürünlerden kırtasiyeye, hediyelik eşyadan spor malzemelerine kadar onbinlerce ürün demekti bu.

Aynı zamanda çok sağlam bir lojistik altyapı olmazsa olmazımızdı. Tüm hazırlıklarımızı yaptıktan sonra, Samsun merkezinde 1200 m2 kapalı alanda ilk mağazamızı açtık. Zamanla, müşterilerimizin bu konsepte olan yoğun ilgisi ve desteği, ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu gösterdi bize... Artık bir adım ötesini hayata geçirip, hizmet kalitemizi daha geniş kitlelere ulaştırmalıydık. Bu sebeple şubeleşme sürecine start verdik.

Kurumsal, teknik ve lojistik altyapımızdaki eksiklikleri giderdik. Depo alanımızı genişlettik ve yine Samsun merkezde olmak üzere ikinci mağazamızı açtık. Bu süreci de başarıyla atlattıktan sonra açılan mağazalar birbirini takip etti.

2015 yılı itibariyle Samsun'da 12000 m2 alana sahip 4 mağaza, 5000 m2 lojistik alanı, gıda dışı ortalama 25 bin çeşit ürün ve alanlarında deneyimli 200 personelimizle, yılda yaklaşık 8 milyon müşterimize hizmet vermeye devam ediyoruz.